סדנאות

💜 סדנאות לחיזוק התקשורת הבריאה במערכות יחסים – מפגשים אחת לשבועים שמתקיימים בפרדס חנה, כל מפגש עוסק בנושא אחר כמו: תקשורת ביחסים רומנטיים, תקשורת סביב מגע, תקשורת בהקשר של כספים ועוד.

💜 מסיבת כרבולים אקסטטית 🌼🌼 אירוע לחיזוק הביטחון והאסרטיביות בתקשורת סביב מגע. מרחב מוחזק ובטוח לחקור תקשורת, להגיד "לא" ולשמוע "לא" בקלילות ובכיף, בלי רגשות אשמה. בואו לחקור סוגי מגע, ולחוות מגע אוהב ללא תנאי, שלא מנסה להגיע לאנשהו. פשוט להיות, לקבל ולנשום. מדובר במגע לא נועז, לא מיני, מחבק, מערסל, עוטף ומדיטטיבי. המגע אופציונאלי. כולל כלים מעולמות מעגל ההסכמה, תקשורת מקרבת, אימפרוביזציה, קונטקט ועוד. מתרחש אחת לחודש בתל אביב.
להזמנות וכרטיסים 🎊 https://eco.time2lapse.com/events/ki/

💜 מסיבת כרבולים בתנועה לקהילה הא-מונוגמית 👩❤️👨👩❤️👩💑 #כרבוליםזהכיפולי#
בואו לפגוש ולחקור מגע יחד עם חברים וחברות שחולקיםות אורח חיים דומה.
יתאים גם למי שסקרן להכיר ולבדוק את עצמו את העולם הזה 😊 להזמנות וכרטיסים 🎊 https://eco.time2lapse.com/events/ki/

💜אישה לאישה – לביאה. סדנא שמאפשרת חקירה של החיבור שלי עם עצמי כאישה, דרך החיבור לנשים אחרות. עברנו דרך, מדור לדור שיפרנו, יצאנו ממקצה חדש, התקדמנו והמשכנו את הדרך של הנשים בדורות הקודמים. מה מיועד לי כאישה בדור הזה? איך החיבור עם נשים אחרות יכול לקרקע, לתת לי תחושת שייכות, אהבה ללא תנאי? נתנסה במגע אוהב, נשי, רך ומלטף. המגע אופציונאלי. כולל כלים מעולמות מעגל ההסכמה, תקשורת מקרבת, אימפרוביזציה, קונטקט ועוד.

💜 ממשבר לאושר פנימי – מה מונע מאיתנו להיות בשיאנו? מאושרים, שמחים, פשוט ככה? מה קורה לנו כשאנחנו מחוייכים גם כשתקלות מתרחשות? איזה שפע מגיע כשזה קורה ואיך תכלס להגיע לשם? אשתף מסיפורי האישי ויחד עם כלים סופר משמעותיים. כרטיסים בתרומה מומלצת.

לפרטים נוספים אפשר לפנות אליי באופן אישי.

לבלוג שלי: https://coach-michal.com/ פייסבוק: Michal Yaso מייל – michalosh4@gmail.com