קצת עליי

מיכל מיקה יאסו, מלווה לאושר פנימי ולמערכות יחסים מזינות ובריאות.

תוכלו לפגוש אותי גם בסדנאות שמנחה לקהל הרחב – מסיבות כרבולים אקסטטיות שכוללות תנועה, תרגול תקשורת סביב מגע, ומגע אוהב במרחב בטוח. סדנאות נוספות: הרצאות "מדיכאון לאושר פנימי". מפגשי הקשבה במגוון נושאים שקשורים למערכות יחסים. "מעגל הקשבה בין גברים ונשים". סדנאות לחקירת חיבורים בין נשים : "אישה לאישה -לביאה". קורסים לתקשורת בריאה ומקרבת. אתגר פרקטי לקבלת החלטות ועוד.

כדי להתעדכן אפשר גם להצטרף לקבוצות עדכונים בווטספ, במייל ובטלגרם.

עבדתי בעבודה סוציאלית בעשור האחרון, סיימתי בהצלחה תואר ראשון ותואר שני, היתה לי זוגיות מוצלחת, ועדיין משהו היה חסר. הזוגיות התפרקה, היחסים עם ההורים הרגישו לא יציבים ולא ברורים. הרגשתי שלמרות שאני מנהלת אורח חיים תקין, אני לא באמת מצליחה לסמוך במערכות יחסים, משהו שם תקוע. הרגשתי שאני חייבת לעשות שינוי, התחלתי לחקור ולהגיע לסדנאות וקורסים בתקשורת מקרבת אצל מנחים המובילים בעולם, יצאתי לויפאסנה, מדיטצית שתיקה, בליווי של מנטור לחיים למדתי כלים משמעותיים אפילו לקבלת החלטות מדוייקת ופרקטית. עוד התחלתי לרקוד קונטקט, ללכת לאירועי כרבולים והבנתי את הסיפור הזה של מערכות יחסים. הבנתי מה מוביל אותי, גם ברמה ה"אקדמאית" וגם ברמה האישית ובהתנסות, למערכות יחסים שבאמת מזינות אותי, שכיף לי לקום בבוקר ולפגוש א.נשים. כיף לי לתת, לקבל, להנות מהקשר ולהביא כנות ואותנטיות.

אל תחכו, עשו את השינוי – זה הזמן! עכשיו זה הזמן, תמיד, כדי שהמחר יהיה טוב יותר ומאושר יותר, עלינו לפעול עכשיו.

באתר זה מונגש לכם מידע שאספתי בעשור וחצי האחרון, אחרי חיפוש ארוך, זיקקתי את הכלים המשמעותיים ביותר. יש עוד מידע נוסף שאפרסם בבלוג, ואני ממליצה לעקוב אם הרגשת שהתכנים תורמים לך.

כדי למצוא יותר אושר פנימי, לחזק את תחושת הערכה העצמית (משמעותי מאוד כדי לחיות חיים של אושר פנימי) וכדי לשפר את התקשורת במערכות היחסים ולהפוך אותן למערכות יחסים מזינות ובריאות, פנו אליי. חסכו את הזמן הזה שאני השקעתי בלחפש.

אוהבת לוודא שאני עוזרת לאדם שצריך את מה שיש לי לתת. ממליצה ליצור קשר באופן אישי, ונוודא אם באמת הליווי יוכל להתאים לך.

כדי ליצור קשר לחצו כאן